Бульвар Шевченко (Гайдара) 1 комнатная квартира

Add to watchlist
Дата публікації - Жовтень 15, 2020
Дата редагування - Жовтень 16, 2020
Автор Людмила
Переглянуто 10 раз(и)
#8044
14000.00 Долл

Опис товару

В районе бульвара Шевченко(Гайдара) в середине кирпичного дома продается 1-комнатная квартира, общей площадью 32м/кв, жилая 19кв/м.
Район бульвара Шевчнко(Гайдара) идеален для жизни. Есть садики, школа (проезжую часть ребенку переходить не нужно), поликлиника, супермаркет, магазины, рынок, аптеки, прогулочная зеленая зона.
В доме организовано ОСМД. Подъезд чистый, ухоженный, теплый, установлены МПО. Вход в подъезд оборудован системой домофон. Крыша обновлена. Установлен тепловой счетчик, поэтому за отопление в самый холодный месяц к оплате до 800 грн.
Квартира находиться в середине дома. Есть балкон (застеклен). Две входные двери. Подключен домофон. Счетчики на свет, газ, воду в квартире. Есть газовая колонка (официальное подключение).
Жилая комната светлая, просторная, потолки везде ровные. Установлен кондиционер.
На кухне установлено солнцезащитное пластиковое окно. Водопроводные трубы пластиковые.
Состояние квартиры хорошее, можно сразу въезжать и жить.
Новым хозяевам в подарок остается новый кондиционер, мебельная стенка, диван, два кресла, компьютерный стол+стул, кухонная мебель, зеркала и мебель в коридоре.
Звоните, буду рада показать Вам квартиру в удобное для Вас время!


В районі бульвару Шевченка (Гайдара) в середині цегляного будинку продається 1-кімнатна квартира, загальною площею 32м / кв, житлова 19кв / м.
Район бульвару Шевчнко (Гайдара) ідеальний для життя. Є садки, школа (проїжджу частину дитині переходити не потрібно), поліклініка, супермаркет, магазини, ринок, аптеки, прогулянкова зелена зона.
У будинку організовано ОСББ. Під'їзд чистий, доглянутий, теплий, встановлені МПО. Вхід в під'їзд обладнаний системою домофон. Дах оновлен. Встановлено тепловий лічильник, тому за опалення в найхолодніший місяць до оплати до 800 грн.
Квартира знаходитися в середині будинку. Є балконом (засклений). Дві вхідні двері. Підключений домофон. Лічильники на світло, газ, воду в квартирі. Є газова колонка (офіційне підключення).
Житлова кімната світла, простора, стелі скрізь рівні. Встановлений кондиціонер.
На кухні встановлено сонцезахисне пластикове вікно. Водопровідні труби пластикові.
Стан квартири хороший, можна відразу в'їжджати і жити.
Новим господарям в подарунок залишається новий кондиціонер, меблева стінка, диван, два крісла, комп'ютерний стіл + стілець, кухонні меблі, дзеркала і меблі в коридорі.
Телефонуйте, буду рада показати Вам квартиру у зручний для Вас час!

Місцезнаходження

Країна
Украина
Область
Запорожская область
Місто
Бердянск

Коментарі до оголошення - Бульвар Шевченко (Гайдара) 1 комнатная квартира(0)

  Будьте першим, хто залишить коментар

  Додати новий коментар

  Задайте будь-які питання, які у вас виникли; поділіться вашою думкою про цей товар (послугу) або продавця, який його пропонує. Всі коментарі модеруються
  Ваше справжнє ім'я або логін на сайті
  Не буде опубліковано
  Відгук, зворотний зв'язок або питання
  *
  Це поле є обов'язковим для заповнення
  Clear